iPresso BASIC

Docieraj do klientów każdym kanałem: e-mail, SMS, push, WWW z jednego miejsca

Utwórz konto testowe

Czy wiesz ile z iPresso może zdziałać jedna osoba?

Bogata paleta narzędzi, dzięki której nawet początkujący w automatyzacji po jednym dniu są w stanie uruchomić wielokanałowy marketing, który działa „sam”, wg własnego pomysłu.

Rozpocznij darmowy trial

To jest proste jak trzy kroki...

Krok 1

Rejestracja konta

3 minuty
Krok 2

Konfiguracja iPresso

15 minut
Krok 3

Przygotowanie pierwszej
kampanii z automatyzacją

90 minut

A potem już tylko skok na wyższy poziom!

Wykonaj pierwszy krok

Rozpocznij 30-dniowy trial

Bez zobowiązań. W kilka minut założysz swoje konto iPresso, w kilkanaście skonfigurujesz niezbędne ustawienia, a po godzinie zaczniesz prowadzić wielokanałowe kampanie.

Utwórz bezpłatne konto

Sprawdź nasze plany abonamentowe

Sprawdź cennik

Lite

Pro

Plus

Expansion

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Jakie parametry ma TRIAL?

TRIAL ma takie same parametry co plan Lite z wyjątkiem SMS-ów: 10 oraz e-maili: 300.

Czy trzeba podpisać umowę?

Nie. Plany abonamentowe iPresso nie wymagają pisemnej umowy. Wystarczy zarejestrować swoje iPresso i opłacić wybrany plan abonamentowy za miesiąc lub rok. Umowę podpisujemy na iPresso Enterprise, który ma indywidualne parametry.

Jak można opłacać abonament?

Kartą kredytową, akceptowane są Visa i Mastercard. Można płacić miesięcznie lub rocznie, opłata za abonament pobierana jest zawsze na początku okresu. W przypadku iPresso Enterprise płatność przelewem lub kartą na podstawie faktury z uzgodnionymi w umowie warunkami.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Nie. Możesz swobodnie korzystać z systemu do poziomu limitów w wybranym planie abonamentowym. W każdej chwili możesz przejść na wyższy plan z większymi limitami.

Czy można dostać fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Prosimy wówczas napisać na e-mail: invoice@ipresso.com podając nazwę firmy i adres swojego konta iPresso (np. mojafirma.ipresso.com).

Co to jest "kontakt" w abonamencie?

To osoba, firma lub inny podmiot w bazie, który posiada jakiekolwiek dane identyfikacyjne np. e-mail.

Czym różni się plan BASIC od wersji Enterprise?

iPresso BASIC (plany LITE, PLUS, PRO) jest bez długoterminowej umowy, można go przedłużać co miesiąc lub co rok. To świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm, jak również wtedy gdy baza kontaktów nie przekracza 30 tys. Enterprise udostępniany jest na indywidualnych warunkach, można mieć bazę kontaktów liczoną nawet w milionach oraz wiele dodatkowych funkcji i modułów, dzięki czemu iPresso może stać się wyspecjalizowanym branżowo rozwiązaniem. Enterprise dostarczamy z dodatkowym wsparciem.

Jaki jest support w cenie?

Podstawowe wsparcie to Help Center, całodobowe wsparcie e-mail (BASIC) oraz telefoniczne i video w godzinach 9-17 (Enterprise). Istnieje możliwość rozszerzenia wsparcia na indywidualnych warunkach w ramach Premium Support: iPresso Academy & Services. W razie takiej potrzeby wystarczy napisać do nas na adres sales@ipresso.com a my prześlemy indywidualną ofertę wsparcia dopasowaną do potrzeb.

Czy jest opłata instalacyjna?

Nie. iPresso jest aktywowane w momencie rejestracji i opłaty abonamentowej. W przypadku bardziej zaawansowanego dostosowania iPresso można zamówić usługi iPresso Services. Dotyczy to wersji Enterprise.

Czy są zniżki dla organizacji non-profit i szkół?

Tak. Organizacje pozarządowe i szkoły mogą liczyć na 40% rabatu.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się