iPresso BASIC

Twoja maszyna wzrostu!

Z iPresso sprzedaż w Twojej firmie może znacznie wzrosnąć. Dzięki iPresso BASIC zwiększ sprzedaż i konwersje już od 289 zł/mc.

Utwórz konto testowe
Już od
289 zł

Co zyskujesz z iPresso BASIC?

1

Więcej leadów, konwersji i sprzedaży!

Rozpoznawaj swoich klientów i reaguj odpowiednim komunikatem
iPresso pomoże Ci segmentować bazę klientów w oparciu o aktywności i atrybuty kontaktów. Dzięki czemu możesz 10x skuteczniej realizować swoje kampanie marketingowe.

Sprzedawaj więcej dzięki spersonalizowanym rekomendacjom
W iPresso z powodzeniem wdrożysz cross-selling i up-selling. Dzięki monitoringowi aktywności kontaktów wyślesz spersonalizowany komunikat zachęcający do zakupu innych produktów lub skorzystania z dodatkowych usług. Dodatkowo, dzięki ramkom rekomendacji zaprezentujesz swoje nowości lub najczęściej kupowane produkty on-site (jako element strony www i pop-up).

Dzięki automatycznym scenariuszom marketing automation wyzwolisz wielokanałową komunikację marketingową w oparciu o aktywności Twojego klienta lub ich brak.

Przykłady zastosowania

Przykład 1
Klient odwiedza monitorowaną stronę www
Brak aktywności konwersyjnej od 3 dni
Wysłanie mailingu w danym dniu
Wiadomość web-push po 1 dniu
Przykład 2
Klient wypełnił formularz kontaktowy z zapytaniem na WWW
Przesłanie potwierdzenia do klienta oraz do zespołu sprzedaży celem podjęcia kontaktu
2

Większa efektywność z prowadzonych działań!

Jedna maszyna sprzedażowa zamiast kilku mniejszych narzędzi, czyli wszystkie narzędzie w jednym miejscu. Bez konieczności “skakania” z jednego systemu do drugiego.

Do tego wielokanałowa komunikacja marketingową (maile, sms, web-pushe, on-site) w najlepszej cenie - w jednym przystępnym abonamencie.

Co więcej, dzięki automatyzacji powtarzalnych procesów marketingowych zwiększysz ogólną efektywność swojego marketingu, a zaoszczędzony czas wykorzystasz na świetne koncepcje!

3

Samonapędzającą się maszyna wzrostu

Taki właśnie jest marketing automation. Swoje świetne pomysły przekształcisz w automatyczne procesy, które same zaczną pracować na wzrost Twojej firmy. Najważniejsza jest koncepcja, a iPresso zrobi resztę.

iPresso BASIC, czyli Marketing
Automation w najlepszej cenie

Masz bazę kontaktów liczącą 1000, 10 000 lub 30 000 kontaktów?
iPresso BASIC to rozwiązanie dla Ciebie.

Lite

289 zł / mies.

płatność roczna

lub 340 zł / mies.
przy płatności miesięcznej

Plus

492 zł / mies.

płatność roczna

lub 550 zł / mies.
przy płatności miesięcznej

Pro

836 zł / mies.

płatność roczna

lub 985zł / mies.
przy płatności miesięcznej

Sprawdź plany abonamentowe
Twoja baza kontaktów liczy więcej kontaktów lub masz bardziej rozbudowane potrzeby?
Sprawdź iPresso ENTERPRISE

To proste jak trzy kroki

A potem już tylko skok na wyższy poziom!

Załóż konto trial iPresso BASIC
Pamiętaj: iPresso przetestujesz przez 30 dni całkowicie za darmo, a nasi
konsultanci pomogą Ci w uruchomieniu pierwszych automatyzacji

iPresso BASIC dopasowany branżowo

Działasz konkretnie w branży B2B lub e-commerce?
Sprawdź nasze dedykowane rozwiązania dla e-commerce oraz B2B

iPresso BASIC for B2B

Z iPresso dla B2B obsłużysz każdy etap lejka sprzedażowego oraz zwiększysz efektywność działań  marketingowych. Tym samym zwiększysz sprzedaż, bo to ona się liczy na koniec dnia!

Sprawdź

iPresso BASIC for e-commerce

Szybko, tanio i skutecznie — tak wdrożysz iPresso do swojego eCommerce. Dzięki temu Twój sklep zareaguje na każdą aktywność Klienta — nawet potencjalnego!

Sprawdź

FAQ czyli najczęściej zadawane pytania

Jakie parametry ma TRIAL?

TRIAL ma takie same parametry co plan Lite z wyjątkiem SMS-ów: 10 oraz e-maili: 300.

Czy trzeba podpisać umowę?

Nie. Plany abonamentowe iPresso nie wymagają pisemnej umowy. Wystarczy zarejestrować swoje iPresso i opłacić wybrany plan abonamentowy za miesiąc lub rok. Umowę podpisujemy na iPresso Enterprise, który ma indywidualne parametry.

Jak można opłacać abonament?

Kartą kredytową, akceptowane są Visa i Mastercard. Można płacić miesięcznie lub rocznie, opłata za abonament pobierana jest zawsze na początku okresu. W przypadku iPresso Enterprise płatność przelewem lub kartą na podstawie faktury z uzgodnionymi w umowie warunkami.

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Nie. Możesz swobodnie korzystać z systemu do poziomu limitów w wybranym planie abonamentowym. W każdej chwili możesz przejść na wyższy plan z większymi limitami.

Czy można dostać fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Prosimy wówczas napisać na e-mail: invoice@ipresso.com podając nazwę firmy i adres swojego konta iPresso (np. mojafirma.ipresso.com).

Co to jest "kontakt" w abonamencie?

To osoba, firma lub inny podmiot w bazie, który posiada jakiekolwiek dane identyfikacyjne np. e-mail.

Czym różni się plan BASIC od wersji Enterprise?

iPresso BASIC (plany LITE, PLUS, PRO) jest bez długoterminowej umowy, można go przedłużać co miesiąc lub co rok. To świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm, jak również wtedy gdy baza kontaktów nie przekracza 30 tys. Enterprise udostępniany jest na indywidualnych warunkach, można mieć bazę kontaktów liczoną nawet w milionach oraz wiele dodatkowych funkcji i modułów, dzięki czemu iPresso może stać się wyspecjalizowanym branżowo rozwiązaniem. Enterprise dostarczamy z dodatkowym wsparciem.

Jaki jest support w cenie?

Podstawowe wsparcie to Help Center, całodobowe wsparcie e-mail (BASIC) oraz telefoniczne i video w godzinach 9-17 (Enterprise). Istnieje możliwość rozszerzenia wsparcia na indywidualnych warunkach w ramach Premium Support: iPresso Academy & Services. W razie takiej potrzeby wystarczy napisać do nas na adres sales@ipresso.com a my prześlemy indywidualną ofertę wsparcia dopasowaną do potrzeb.

Czy jest opłata instalacyjna?

Nie. iPresso jest aktywowane w momencie rejestracji i opłaty abonamentowej. W przypadku bardziej zaawansowanego dostosowania iPresso można zamówić usługi iPresso Services. Dotyczy to wersji Enterprise.

Czy są zniżki dla organizacji non-profit i szkół?

Tak. Organizacje pozarządowe i szkoły mogą liczyć na 40% rabatu.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się