iPressOffice

Używając naszych logotypów pamiętaj o zostawieniu wystarczającej ilości miejsca wokół nich. Zwróć uwagę na format pobieranych plików. Pamiętaj, że zamieszczone grafiki nie mogą być stosowane jako wsparcie dla produktów lub usług Twojej firmy bez wcześniejszej konsultacji.

ZASOBY


Wszystkie materiały zaprezentowane na stronie (zestaw logotypów, bannerów oraz nasz brand hero)

Pobierz cały Press Kit

Nota prasowa

iPresso to zaawansowana platforma Marketing Automation dla profesjonalnych marketerów, którzy automatyzują spersonalizowaną komunikację z klientami i usprawniają procesy marketingowe.

iPresso działa od ponad 10 lat, nieustannie udoskonalając system iPresso i dostosowując go do dynamicznie zmieniających się trendów i oczekiwań rynku.

Platforma iPresso to praktycznie nieograniczone możliwości komunikacji marketingowej - od wiadomości e-mail, przez SMS i powiadomienia push, po konwersację na żywo przez komunikator WhatsApp i wykorzystywanie Real Time Marketingu. Wszystko całkowicie zautomatyzowane i zaprogramowane w scenariuszach, które uczą się zachowań klienta i dostarczają marketerom kompletu informacji o kontaktach, pozwalając jeszcze bardziej personalizować komunikację.

System iPresso sprawdzi się praktycznie w każdej branży - nasi klienci z powodzeniem stosują Marketing Automation w biznesach FMCG, E-commerce, Travel i Media&Entertainment. 

Zaufały nam tak znane i popularne marki jak: Danone, Wawel, Warner Discovery, eSky, Grupa Żywiec, PZU.

Pobierz jako PDF

Logotyp

Pobierz wszystkie

Brand Hero

AutoMati

AutoMati to postać obrazująca nasze wartości. Jest on towarzyszem, który zawsze służy pomocą, zwraca uwagę na istotne kwestie i jest dokładnie tam z gotowym rozwiązaniem, gdzie powinien.

Bannery

iPresso basic
iPresso Basic - reach your clients through all channels, e-mail, sms, push, www - from one placeLaunch first campaigns within an hour of creating your accountA rich palette of tools, supporting automation even for beginnersDo you know that with iPresso big brands are agile like start-ups, and small companies have access to technologies available for the biggest brands?
iPresso enterprise
UNIWERSALNE
Pobierz wszystkie