iPresso Finance

Zaawansowane rozwiązania dla sektora finansowego

Specjalna wersja iPresso dla sektora finansowego. Wyposażona nie tylko w dopasowaną technologię ale również z branżowym wsparciem.

Umów się na rozmowę
ipresso financial services

Dla kogo iPresso Finance?

Rozwiązanie dla firm i instytucji finansowych - zaawansowany Marketing Automation wraz ze wsparciem i indywidualną integracją. Stworzone z myślą o marketerach banków, ubezpieczycielach, firmach pożyczkowych i inwestycyjnych. Narzędzie współczesnego i efektywnego marketingu w finansach.

Wypełnij brief

Wybrani klienci korzystający z iPresso Finance

5% wzrost retencji klientów może przełożyć się na 25% - 100% wzrostu zysku. 70% decyzji zakupowych zależy od tego jak klienci są traktowani

Ernst & Young Global Consumer Banking Survey

zintegrowana komunikacja i kontrola przekazu

Komunikacja wielokanałowa z jednego miejsca

Zintegrowane kanały komunikacji pozwalają zarządzać spersonalizowaną komunikacją bezpośrednio z jednego miejsca: e-mailing, smsy, powiadomienia push, personalizacja www w czasie rzeczywistym i każdy innych dostępny do integracji kanał.

raportowanie

Kontrola kampanii

Podgląd przepływu kontaktów oraz pomiar KPI w czasie rzeczywistym lub zbliżonym do rzeczywistego na każdym etapie realizowanych działań.

Przetestuj iPresso Studio
od projektu do egzekucji

Wizualne projektowanie Cutomer Journeys

Tworzenie, uruchamianie i monitorowanie wielokanałowych, multi-scenariuszowych ścieżek klienta jest dostępne dla marketerów i nie wymaga każdorazowego angażowania specjalistów technologicznych. Scenariusze Marketing Automation można łatwo zapisywać jako obrazki do użycia w prezentacjach wewnętrznych.

reakcja na zmiany w świecie finansów

Adaptacja do bieżących potrzeb i nowości technologicznych

System jest ciągle rozwijany w miarę pojawiających się nowych, sprawdzonych technologii wykorzystywanych przez klientów produktów finansowych. Monitorujemy środowisko pracy zespołów marketingowych dostarczając narzędzia dopasowane do potrzeb marketerów.

efektywność pracy

Praca zespołowa

Integracja procesu tworzenia kampanii

iPresso wspiera pracę zespołową - specjaliści odpowiadają za swoje elementy kampanii lecz widzą również całość: to pomaga w rozumieniu roli oraz celów kampanii. Ograniczane jest dublowanie ról, zadań i aktywności komunikacyjnych. Większa jest przejrzystość i czytelność działań.

gotowość do szybkiego rozwoju

Wysoka skalowalność

Praca z bazami liczącymi miliony kontaktów, wiele podpiętych źródeł, miliony odsłon i zapytań systemu dziennie. Infrastruktura przygotowana na dużą skalę, szybki rozwój i duże przyrosty danych. iPresso Enterprise Financial Services zapewnia wysoką dostępność, gwarancję SLA.

wymagania branży finansowej i normy

Bezpieczeństwo i prywatność

Wysokie normy bezpieczeństwa i szyfrowane połączenia, procesy i procedury bezpieczeństwa potwierdzone cyklicznymi audytami i corocznie recertyfikowanymi normami ISO 9001 oraz ISO 27001.

URS ISO 9001 iPressoiPresso GDPR ReadyURS ISO 27001 iPresso

Dowiedz się więcej

Umów się na prezentację i sprawdź co zyskasz!

Napisz do nas

Napisz do nas o problemach, które chcesz rozwiązać lub pomysłach do realizacji, a my odpiszemy najszybciej jak to możliwe z informacją jak iPresso może pomóc

Wypełnij formularz
Brief

Określ dokładnie czego potrzebujesz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą z gotowymi propozycjami i rozwiązaniami. Oszczędzisz czas i szybko przejdziesz do działania

Określ swoje potrzeby
Spotkanie video

Jeśli wolisz rozmawiać w cztery oczy to nie stanowi to problemu. Umówimy spotkanie on-line w dogodnym dla Ciebie terminie z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie pytania.

Umów się