iPresso Finance

Zaawansowane rozwiązanie dla sektora finansowego

Specjalna wersja iPresso dla sektora finansowego. Wyposażona nie tylko w dopasowaną technologię ale również z branżowym wsparciem.

Umów się na rozmowę

Dla kogo iPresso Finance?

Rozwiązanie dla firm i instytucji finansowych - zaawansowany Marketing Automation wraz ze wsparciem i indywidualną integracją. Stworzone z myślą o marketerach banków, ubezpieczycielach, firmach pożyczkowych i inwestycyjnych. Narzędzie współczesnego i efektywnego marketingu w finansach.

Wypełnij brief

Wybrani klienci korzystający z iPresso Finance

5% wzrost retencji klientów może przełożyć się na 25% - 100% wzrostu zysku. 70% decyzji zakupowych zależy od tego jak klienci są traktowani

Ernst & Young Global Consumer Banking Survey

Komunikacja wielokanałowa z jednego miejsca

Zintegrowane kanały komunikacji pozwalają zarządzać spersonalizowaną komunikacją bezpośrednio z jednego miejsca: e-mailing, smsy, powiadomienia push, personalizacja www w czasie rzeczywistym i każdy innych dostępny do integracji kanał.

Kontrola kampanii

Podgląd przepływu kontaktów oraz pomiar KPI w czasie rzeczywistym lub zbliżonym do rzeczywistego na każdym etapie realizowanych działań.

Przetestuj iPresso Studio

Wizualne projektowanie Cutomer Journeys

Tworzenie, uruchamianie i monitorowanie wielokanałowych, multi-scenariuszowych ścieżek klienta jest dostępne dla marketerów i nie wymaga każdorazowego angażowania specjalistów technologicznych. Scenariusze Marketing Automation można łatwo zapisywać jako obrazki do użycia w prezentacjach wewnętrznych.

Adaptacja do bieżących potrzeb i nowości technologicznych

System jest ciągle rozwijany w miarę pojawiających się nowych, sprawdzonych technologii wykorzystywanych przez klientów produktów finansowych. Monitorujemy środowisko pracy zespołów marketingowych dostarczając narzędzia dopasowane do potrzeb marketerów.

Praca zespołowa

Integracja procesu tworzenia kampanii

iPresso wspiera pracę zespołową - specjaliści odpowiadają za swoje elementy kampanii lecz widzą również całość: to pomaga w rozumieniu roli oraz celów kampanii. Ograniczane jest dublowanie ról, zadań i aktywności komunikacyjnych. Większa jest przejrzystość i czytelność działań.

Wysoka skalowalność

Praca z bazami liczącymi miliony kontaktów, wiele podpiętych źródeł, miliony odsłon i zapytań systemu dziennie. Infrastruktura przygotowana na dużą skalę, szybki rozwój i duże przyrosty danych. iPresso Enterprise Financial Services zapewnia wysoką dostępność, gwarancję SLA.

Bezpieczeństwo i prywatność

Wysokie normy bezpieczeństwa i szyfrowane połączenia, procesy i procedury bezpieczeństwa potwierdzone cyklicznymi audytami i corocznie recertyfikowanymi normami ISO 9001 oraz ISO 27001.

URS ISO 9001 iPressoiPresso GDPR ReadyURS ISO 27001 iPresso

Skontaktuj się z nami

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się