E-mail marketing

funkcjonalności ipresso

To więcej niż tylko kampanie e-mail. Dzięki marketing automation e-mail marketing oraz scenariusz e-mail automation, wszedł na wyższy poziom. W iPresso e-mail marketing to zupełnie nowa generacja MarTech, która pomaga wszystkim zaangażowanym w marketing.

Edytor Drag&Drop

Łatwe, szybkie projektowanie z kreatorem iPresso Studio - pokazuje krok po kroku jak przygotować e-mail przy użyciu intuicyjnego edytora przeciągnij-upuść.

Szablony

Biblioteka szablonów zawiera gotowe formaty e-maili w różnym stylu. Szybkie stworzenie wysyłki na teraz lub do scenariusza to kwestia kilku przemyślanych kliknięć.

Podgląd e-maila

Chcąc przeprowadzić skuteczny e-mail marketing, musisz wiedzieć, jak Twoja wiadomość będzie wyglądać na różnych ekranach i urządzeniach. Wyraźny podgląd e-mail da pewność, że wszystko zostało zrobione tak jak trzeba przed naciśnięciem przycisku wyślij.

Testy A/B/X

Przeprowadzaj wielowymiarowe testy, by e-mail marketing automation był jak najbardziej skuteczny. Możesz testować nadawców e-maila w kombinacjach z tematem i treścią, a najlepsze wersje wybierać automatycznie nie tylko na podstawie otwarć, ale również kliknięć, a nawet ostatecznej konwersji.

Personalizacja

To możliwość pełnego dostosowania treści, obrazków oraz źródeł danych (np. feedów produktowych ze sklepu internetowego). Spersonalizowany e-mail wchodzący w skład scenariusza marketing automation, ma większe szanse na otwarcie i zainteresowanie odbiorców. Uzyskane dane można z kolei wykorzystać do zoptymalizowania późniejszych wysyłek.

Raportowanie

Dokładne raportowanie kampanii e-mail marketingowych: jednostkowo i zbiorczo, wg oddzielnych kryteriów. Można tu między innymi sprawdzić konwersję z konkretnych kampanii e-mail marketingowych.

Zaawansowane ustawienia

Pełna konfiguracja kampanii w jednym miejscu, na jednej stronie. Nie ma konieczności przeskakiwania między tabami, wszystkie niezbędne narzędzia do e-mail marketingu są dostępne.

Wysoka przepustowość i dostarczalność

iPresso wysyła miliony e-maili z bardzo wysoką przepustowością zawsze dbając o dostarczalność i reputację klientów. W wersji Enterprise dodatkowo przeprowadzamy audyt baz e-mailowych, jakości adresów, domen oraz rekomendujemy najlepsze praktyki.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się