Real-Time Marketing

funkcjonalności ipresso

iPresso pozwala prowadzić komunikację w czasie rzeczywistym dając odbiorcom od razu potrzebne informacje, sugestie lub rekomendacje. Dzięki temu, różne procesy ulegają znacznemu skróceniu, a odbiorca może być łatwiej prowadzony wzdłuż zaprojektowanej Customer Journey.

Powiadomienia na stronach

Projektowanie i wyzwalanie różnych powiadomień na stronie WWW w zależności od cech i sekwencji zachowań użytkowników. Pop-upy, banery, pushe i inne powiadomienia aktywowane przez określone warunki lub działania podejmowane przez odbiorców to zestaw narzędzi MarTech do efektywnego zwiększenia jakości komunikacji.

Projektowanie kreacji

Wbudowane w system iPresso Studio umożliwia szybkie utworzenie ciekawych, oryginalnych i przykuwających uwagę powiadomień na stronie WWW bez naruszania jej kodu źródłowego.

Spersonalizowane treści

iPresso identyfikuje atrybuty i zachowania użytkowników. Na podstawie błyskawicznie ustalonych cech dobiera właściwy komunikat ze spersonalizowanymi elementami treści. Dzięki temu nie są one powtarzalne, potrafią przykuć uwagę odbiorcy, odnosząc się do kwestii dla niego (lub jego grupy) istotnych i kierując w odpowiednim kierunku.

Wypróbuj iPresso już teraz!

30-dniowy trial za 0 zł
Bez
zobowiązań
Działasz,
jak chcesz
Rozpocznij trialDowiedz się więcej o iPresso BASIC
Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.
Umów demoDowiedz się więcej o iPresso Enterprise