Real-Time Marketing

funkcjonalności ipresso

iPresso pozwala prowadzić komunikację w czasie rzeczywistym dając odbiorcom od razu potrzebne informacje, sugestie lub rekomendacje. Dzięki temu, różne procesy ulegają znacznemu skróceniu, a odbiorca może być łatwiej prowadzony wzdłuż zaprojektowanej Customer Journey.

Powiadomienia na stronach

Projektowanie i wyzwalanie różnych powiadomień na stronie WWW w zależności od cech i sekwencji zachowań użytkowników. Pop-upy, banery, pushe i inne powiadomienia aktywowane przez określone warunki lub działania podejmowane przez odbiorców to zestaw narzędzi MarTech do efektywnego zwiększenia jakości komunikacji.

Projektowanie kreacji

Wbudowane w system iPresso Studio umożliwia szybkie utworzenie ciekawych, oryginalnych i przykuwających uwagę powiadomień na stronie WWW bez naruszania jej kodu źródłowego.

Spersonalizowane treści

iPresso identyfikuje atrybuty i zachowania użytkowników. Na podstawie błyskawicznie ustalonych cech dobiera właściwy komunikat ze spersonalizowanymi elementami treści. Dzięki temu nie są one powtarzalne, potrafią przykuć uwagę odbiorcy, odnosząc się do kwestii dla niego (lub jego grupy) istotnych i kierując w odpowiednim kierunku.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się