Zarządzanie bazą kontaktów

funkcjonalności ipresso

Analityk baz danych nie jest tutaj niezbędny. Z iPresso każdy poradzi sobie nawet z wielomilionowymi bazami danych kontaktów. Przekonaj się sam, jakie to proste.

Manager kontaktów

Możliwość przeglądania bazy od ogółu do szczegółu z możliwością pracy na pojedynczym kontakcie, dzięki intuicyjnemu Contact Managerowi.

Dowolne typy kontaktów

Baza kontaktów to znacznie więcej niż tylko maile i numery telefonów. W iPresso stworzysz typy kontaktów, jakich potrzebujesz. Oznaczysz na przykład organizacje, urządzenia, maszyny, czy samochody. Zbuduj bazę tak unikalną, jak Twój biznes.

Atrybuty

To informacje, które opisują Twoje kontakty. iPresso umożliwia zapisywanie atrybutów o różnym stopniu skomplikowania, dzięki custom fileds. Dostosuj swoją bazę tak, by pracowała dla ciebie jak najwydajniej.

Aktywności

Zachowania i akcje podejmowane przez obserwowane kontakty w systemie iPresso można śledzić i zapisywać. Odkładają się one w indywidualnym profilu kontaktu, będąc zawsze pod ręką przy tworzeniu nowych rozwiązań, scenariuszy marketingowych, zautomatyzowanych ścieżek zakupu oraz innych aktywności.

Timeline

Wszystkie dane iPresso przypisuje do konkretnego kontaktu w ten sposób budując profil odbiorcy w ujęciu kontekstowym. Zobrazowane jest to w czytelnej formie linii czasu.

Integracja danych

Wszystkie zintegrowane dane pochodzące z systemów i aplikacji zewnętrznych uzupełniają istniejący kontekst kontaktów. Użytkownik iPresso może korzystać od razu z gotowych integracji lub z wielu rozwiązań integrowanych przez API.

Relacje między kontaktami

To unikalna cecha iPresso. Tylko tutaj jest możliwość łączenia poszczególnych kontaktów w relacje np. uczeń - nauczyciel - szkoła, właściciel - samochód itp. Dzięki temu personalizacja komunikacji wkracza na zupełnie nowy poziom.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo