Programy partnerskie

Zostań naszym partnerem: zwiększaj zakres usług, wzmacniaj kompetencje i dostarczaj swoim klientom najwyższą jakość. Stwórzmy razem relację, w której wszyscy wygrywają.
Prowadzimy kilka programów partnerskich w zależności od profilu działalności partnera oraz rynku, który obsługuje.

Umów się na rozmowę
razem budujemy wartość dla klienta

Agencje marketingowe i konsultanci

Program skierowany jest do agencji marketingowych i firm konsultingowych, które zainteresowane są świadczeniem usług w oparciu o iPresso u swoich klientów.

W ramach programu partner otrzymuje prowizję od opłacanego przez klienta abonamentu (zarówno dla leadów dostarczonych do zespołu iPresso, które kontraktowane są przez zespół iPresso oraz za samodzielnie pozyskanych klientów).

W ramach programu partner otrzymuje wsparcie doradcze w korzystaniu z systemu iPresso Enterprise jak również wsparcie w procesie obsługi klienta oraz pozyskiwania nowych klientów (np. w przygotowaniu materiałów sprzedażowych - prezentacji, przykładów).

Wszyscy partnerzy otrzymują zgodę na posługiwanie się nazwą i logotypem iPresso w materiałach marketingowych oraz ofertach sprzedażowych, a także otrzymują status autoryzowanego partnera i są publikowani w zakładce Partnerzy na stronie iPresso.

Aplikacje i integracje

Partner technologiczny

Program skierowany do firm technologicznych oraz agencji marketingowych z kompetencjami technologicznymi. Partner otrzymuje wsparcie w integracjach systemu iPresso z jego rozwiązaniami i/lub rozwiązaniami klienta.

Partner Technologiczny może tworzyć własne, autorskie rozszerzenia do systemu iPresso, które oferuje niezależnie oraz jest dostępny na liście oferowanych rozwiązań partnerskich przez iPresso.

Zaawansowana współpraca, co-branding iPresso Enterprise

Partner strategiczny

Wyższy poziom współpracy polegający na głębszej integracji oferty partnera z iPresso, ze zwiększonym wsparciem w procesie sprzedaży wspólnych usług (w tym m.in. możliwość uczestnictwa przedstawicieli iPresso podczas prezentacji sprzedażowych Partnera Strategicznego), wsparciu technologicznym przy integracjach systemu i obsłudze. Partner strategiczny ma możliwość sprzedaży iPresso w wersji co-branded (logo partnera przy logo iPresso).

Programy specjalne

Uczelnie wyższe

Program zawierający udostępnienie bezpłatnej licencji dla uczelni w celach dydaktycznych.

NGOs

Specjalne warunki dla organizacji non-profit.

Start-up

Specjalne zniżki dla nowych firm.

Wydawcy

Specjalne warunki dla blogerów, serwisów internetowych z treściami poświęconymi MarTech i marketingowi.

Zastanawiasz się, co iPresso może zrobić dla Twojej marki?

Umówienie się z nami na indywidualny webinar nic nie kosztuje a zyskać można wiele inspiracji.

Napisz do nas

Przygotujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Wypełnij formularz
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się