Scenariusze Marketing Automation

funkcjonalności ipresso

Scenariusz Marketing Automation pozwala na zaprojektowanie do ścieżki klienta (Customer Journey) zaawansowanej i unikalnej komunikacji przy wykorzystaniu wielu różnych kanałów w tym samym czasie.

Projektowanie

Intuicyjny edytor Drag&Drop pomoże zaprojektować scenariusz pod cały marketing wielokonałowy. Każdy kanał komunikacji jest na wyciągnięcie ręki, a automatyzacja marketingu (procesów) nie jest czasochłonna.

Kreator iPresso Studio

Proces tworzenia scenariusza marketing automation krok po kroku. W kreatorze iPresso szybko wszystko ustawisz, później tylko naciśniesz play i automatyzacja marketingu firmy będzie działać sama.

Raportowanie

Bieżące raportowanie akcji (działań) kontaktów, wpadających do scenariusza marketing automation. Wyniki automatyzacji możesz sprawdzać bezpośrednio na projekcie scenariusza lub w formie wykresów i lejków. Czytelny dostęp w czasie rzeczywistym, bez opóźnień.

Akcje

Zdefiniuj akcje, które mają się pojawić w Twoim unikalnym scenariuszu marketing automation, integruj MarTech, wykorzystuj API, przeprowadź automatyzację marketingu po Twojemu.

Warunki

Rozdzielanie komunikacji marketingowej według szeregu dostępnych warunków. Wyodrębniaj, segmentuj, automatyzuj. Każdy warunek ma bogate możliwości konfiguracji. Możesz dopasować je do unikalnych celów kampanii, potrzeb odbiorców oraz Customer Journey, w której będą występowały.

Obszary i notatki

W iPresso możesz oznaczyć obszary i nanieść notatki w zautomatyzowanym scenariuszu marketingowym. Gdy zajrzysz po roku co się dzieje z scenariuszem - będziesz widzieć co się dzieje od razu.

Zapis jako obrazek

Trzeba pokazać projekt scenariusza większemu audytorium w prezentacji? Wystarczy zapisać wszystko jako obrazek i udostępnić odpowiednim osobom, bez konieczności nadawania dodatkowych dostępów.

Wypróbuj iPresso już teraz!

przekonaj się, dlaczego warto zaufać magii automatyzacji

iPresso BASIC

dla firm i projektów z bazami
kontaktów do 50 tys.
załóż konto trial

iPresso ENTERPRISE

zaawansowane możliwości
i indywidualne wsparcie
umów demo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się