Scenariusze Marketing Automation

funkcjonalności ipresso

Scenariusz Marketing Automation pozwala na zaprojektowanie do ścieżki klienta (Customer Journey) zaawansowanej i unikalnej komunikacji przy wykorzystaniu wielu różnych kanałów w tym samym czasie.

Projektowanie

Intuicyjny edytor Drag&Drop pomoże zaprojektować scenariusz pod cały marketing wielokonałowy. Każdy kanał komunikacji jest na wyciągnięcie ręki, a automatyzacja marketingu (procesów) nie jest czasochłonna.

Kreator iPresso Studio

Proces tworzenia scenariusza marketing automation krok po kroku. W kreatorze iPresso szybko wszystko ustawisz, później tylko naciśniesz play i automatyzacja marketingu firmy będzie działać sama.

Raportowanie

Bieżące raportowanie akcji (działań) kontaktów, wpadających do scenariusza marketing automation. Wyniki automatyzacji możesz sprawdzać bezpośrednio na projekcie scenariusza lub w formie wykresów i lejków. Czytelny dostęp w czasie rzeczywistym, bez opóźnień.

Obszary i notatki

W iPresso możesz oznaczyć obszary i nanieść notatki w zautomatyzowanym scenariuszu marketingowym. Gdy zajrzysz po roku co się dzieje z scenariuszem - będziesz widzieć co się dzieje od razu.

Akcje

Zdefiniuj akcje, które mają się pojawić w Twoim unikalnym scenariuszu marketing automation, integruj MarTech, wykorzystuj API, przeprowadź automatyzację marketingu po Twojemu.

Warunki

Rozdzielanie komunikacji marketingowej według szeregu dostępnych warunków. Wyodrębniaj, segmentuj, automatyzuj. Każdy warunek ma bogate możliwości konfiguracji. Możesz dopasować je do unikalnych celów kampanii, potrzeb odbiorców oraz Customer Journey, w której będą występowały.

Zapis jako obrazek

Trzeba pokazać projekt scenariusza większemu audytorium w prezentacji? Wystarczy zapisać wszystko jako obrazek i udostępnić odpowiednim osobom, bez konieczności nadawania dodatkowych dostępów.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo