Powiadomienia Push

funkcjonalności ipresso

Dają możliwość dotarcia w czasie rzeczywistym do osób korzystających z przeglądarek internetowych oraz aplikacji mobilnych. Projektowanie i wywoływanie powiadomień w zależności od zachowań użytkowników jest nie tylko urozmaiceniem Customer Journey, ale przede wszystkim jej uzupełnieniem, pozwalającym wykorzystać MarTech w skuteczniejszej komunikacji.

Web Push

To wysyłka powiadomień i dotarcie do zdefiniowanej grupy docelowej w ramach Twojej monitorowanej strony internetowej.

Mobile Push

To wysyłka powiadomień i dotarcie do zdefiniowanej grupy docelowej w ramach Twojej aplikacji mobilnej.

On-site Push

Projektowanie treści w formie pop-upów i wyzwalanie ich poprzez działanie w czasie rzeczywistym w reakcji na bieżące aktywności potencjalnego klienta. On-Site Push aktywuje się poprzez wykonanie konkretnych działań w obrębie strony przez użytkownika. Za pomocą pushy można zachęcić do zapisu do newslettera, przedstawić upsell, przekierować do podobnych treści, które mogą zainteresować odbiorcę - możliwości jest tu sporo.

Wypróbuj iPresso już teraz!

przekonaj się, dlaczego warto zaufać magii automatyzacji

iPresso BASIC

dla firm i projektów z bazami
kontaktów do 50 tys.
załóż konto trial

iPresso ENTERPRISE

zaawansowane możliwości
i indywidualne wsparcie
umów demo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się