Pop-upy w Marketing Automation

funkcjonalności ipresso

Zmieniaj odwiedzających Twoją stronę w leady i twórz bazę swoich odbiorców! Dzięki pop-upom w iPresso w szybki i prosty sposób stworzysz kreacje, które automatycznie będą pracować na Twoją sprzedaż i zwiększą konwersje.

Jakie korzyści uzyskasz dzięki pop-upom w iPresso? 

wykorzystanie pop-upów może mieć wiele zalet!

Lead generation: Więcej leadów z ruchu na stronie

Sprowadzasz ruch na swoją stronę www? Wykorzystaj, to jak najefektywniej się tylko da! Konwertuj ruch na leady dzięki np. pop-upom z formularzem. Pokazuj inny komunikat kontaktom anonimowym i rozpoznanym (zarejestrowanym) i zwiększaj konwersje.

Zwiększaj sprzedaż dzięki procesom cross-sell i up-sell

Pop-upy znakomicie wspierają procesy cross i up-sellingu. Prezentuj dodatkowe usługi lub produkty odpowiednim segmentom i zwiększaj sprzedaż. Dodatkowo dzięki Feed managerowi i Ramkom rekomendacji wykorzystaj feedy w spersonalizowanych pop-upach.

Zwiększaj zaangażowanie odbiorców

Zaangażowany klient, to taki który chętniej zostanie z Tobą dzięki więzi z marką. Zadbaj o to dzięki spersonalizowanym pop-upom i angażuj odbiorców. Możesz np. pokazywać nowości serialowe w Twojej ofercie lub zaprosić na dedykowany webinar.

Przeciwdziałaj odejściu klientów, czyli działania anty-churnowe

Prowadzisz biznes oparty na odnawialnej subskrypcji? Pop-upy idealnie zapobiegają odejściu klientów (churn rate), Np. Pokaż okienko pop-u, gdy zauważysz, że kontakt odpiął metodę płatności i zachęć go rabatem do pozostania z Tobą na dłużej.

Rozpoznaj swoich użytkowników

Wiemy, kim jest Twój użytkownik i na podstawie jego zachowań pokazujemy spersonalizowane pop-upy.

Trafiaj z odpowiednim komunikatem we właściwym czasie i zwiększaj konwersję

Gotowe szablony

Skorzystaj z gotowych szablonów przygotowanych przez iPresso.

Zapis na newsletter? Pobranie nowego e-booka lub zapis na webinar?

Skorzystaj z gotowych szablonów z formularzem i uruchom akcję promocyjną!Skorzystaj z szablonu responsywnych pop-upów i dostosuj kreacje pod swoje potrzeby. A nawet wgraj gotową kreację HTML, która możesz edytować bezpośrednio w edytorze iPresso.

PRO TIP:
Chcesz szybko stworzyć spersonalizowany pop-up z logo i kolorem przewodnim Twojej firmy? Sprawdź Kreator Motywów iPresso!

Uruchomienie we właściwym czasie i miejscu

Moment, w którym pokażesz komunikat jest kluczowy pod kątem efektywnościW iPresso uruchomisz pop-up po spełnieniu zadanych kryteriów (np. wejście na odpowiednią podstronę np. z cennikiem i brak wypełnienia formularza) i w konkretnym czasie, czyli:

  • przy próbie zamknięcia przeglądarki tzw. exit pop-up
  • zaraz po załadowaniu strony
  • po określonym czasie bezruchu na stronie
  • po % przewinięciu strony

Pop-up możesz wyświetlać na wszystkich podstronach oraz dowolnie je ograniczać na konkretnych np. pokazywać komunikat tylko na stronie głównej lub kontaktu.

Unikalna funkcjonalność: Pop-upy wywoływane zdarzeniami

Nie tylko pokazuj komunikat, gdy kontakt spełni założone kryteria lub wykonał konkretną akcję.

Pop-upy wywoływane zdarzeniami (Event Driven pop-up) to unikat na rynku, Uruchomienie pop-upu na stronie wyzwala się w momencie, gdy użytkownik klika w konkretny element na stronie WWW np. button z Call to Action.

Capping, czyli nie spamuj swoich odbiorców

Wiemy, jak irytujące z założenia są wyskakujące okienka. Wiemy też, że jest to tak naprawdę mit związany z pop-upami. Dobrze skonfigurowana akcja on-site z właściwym cappingiem to klucz do sukcesu. Capping sprawi, że klient nie będzie czuł się “przytłoczony” Twoimi komunikatami i w konsekwencji uzyskasz lepszą konwersję.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się