Customer Data Platform

funkcjonalności ipresso

iPresso integruje dane z systemów wewnętrznych, zewnętrznych, zintegrowanych natywnie oraz w sposób dedykowany. Aktualizuje dane w możliwie najszybszym czasie, pozwalając działać bez opóźnień.

Dane w pełnym zakresie

Dane w postaci atrybutów (np. demograficzne), dane behawioralne (aktywności, zachowania) oraz transakcyjne (np. o zakupach) wszystko w jednym miejscu w ujęciu kontekstowym.

iPresso ID

Jeden identyfikator, który umożliwia zachowanie spójności danych mimo wielu źródeł oraz integrację w taki sposób, aby udostępniać dane dalej w swoich systemach i zwiększać ich wartość.

Dane 1st party

Dane należą tylko do firmy, która nimi administruje. iPresso w sposób bezpieczny agreguje dane tylko i wyłącznie na rzecz klienta i nie wykorzystuje ich w innym celu.

Integracja dzięki API

Możliwości wykorzystania danych przez integracje m.in. z systemami analitycznymi. W każdym momencie można zintegrować inne rozwiązanie wykorzystując REST API, JS API oraz Mobile API iPresso.

Użytkownicy anonimowi

Prowadzenie komunikacji do użytkowników anonimowych na podstawie zebranych danych o cookies. Możliwe jest prowadzenie personalizacji na podstawie zachowań z wykorzystaniem akcji on-site oraz w przypadku akceptacji na token push.

Użytkownicy zarejestrowani

Pełna paleta dostępnych działań we wszystkich dostępnych kanałach komunikacji w oparciu o akceptację na przetwarzanie danych przez użytkowników.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo