Data Collector

funkcjonalności ipresso

System iPresso pozwala automatyzować content dzięki takim działaniom jak: zbieranie aktywności, aktualizowanie atrybutów kontaktów lub dodawanie nowych kontaktów. Przez wypełnienie prostego i intuicyjnego formularza można na bieżąco aktualizować swoją bazę kontaktów.

Wskazywanie danych do pobrania

Bez problemu można zawęzić liczbę zdarzeń na stronie, które mają wystąpić - do wyboru zdarzenia: po kliknięciu na wybrany element, na zmianę wartości pola formularza lub na zapis formularza, po określonym czasie od załadowania strony.

Ustalanie, czyje dane mają być zaciągane

Możliwość wyboru kontaktów, których dane mają zostać pobrane. Istnieje możliwość pobierania danych wszystkich kontaktów, tylko anonimowych, lub tylko monitorowanych.

Bez angażowania IT i ingerencji w kod strony

Wystarczy jedynie kod monitorujący zamieszczony na stronie. Dzięki temu zbędne jest delegowanie osób z działu IT do monitorowania działań na stronie i odrywanie ich od obowiązków.

Przetworzenie danych “w locie” - wskazywanie akcji do wykonania

iPresso pozwala na wybór akcji, która ma zostać uruchomiona np. zapis aktywności, zapis działania, aktualizacja atrybutów, zapis kontaktu, zapis danych do pamięci przeglądarki, zebranie tokenu web push.

Wypróbuj iPresso już teraz!

przekonaj się, dlaczego warto zaufać magii automatyzacji

iPresso BASIC

dla firm i projektów z bazami
kontaktów do 50 tys.
załóż konto trial

iPresso ENTERPRISE

zaawansowane możliwości
i indywidualne wsparcie
umów demo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się