Data Collector

funkcjonalności ipresso

System iPresso pozwala automatyzować content dzięki takim działaniom jak: zbieranie aktywności, aktualizowanie atrybutów kontaktów lub dodawanie nowych kontaktów. Przez wypełnienie prostego i intuicyjnego formularza można na bieżąco aktualizować swoją bazę kontaktów.

Wskazywanie danych do pobrania

Bez problemu można zawęzić liczbę zdarzeń na stronie, które mają wystąpić - do wyboru zdarzenia: po kliknięciu na wybrany element, na zmianę wartości pola formularza lub na zapis formularza, po określonym czasie od załadowania strony.

Przetworzenie danych “w locie” - wskazywanie akcji do wykonania

iPresso pozwala na wybór akcji, która ma zostać uruchomiona np. zapis aktywności, zapis działania, aktualizacja atrybutów, zapis kontaktu, zapis danych do pamięci przeglądarki, zebranie tokenu web push.

Ustalanie, czyje dane mają być zaciągane

Możliwość wyboru kontaktów, których dane mają zostać pobrane. Istnieje możliwość pobierania danych wszystkich kontaktów, tylko anonimowych, lub tylko monitorowanych.

Bez angażowania IT i ingerencji w kod strony

Wystarczy jedynie kod monitorujący zamieszczony na stronie. Dzięki temu zbędne jest delegowanie osób z działu IT do monitorowania działań na stronie i odrywanie ich od obowiązków.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo