Ramki rekomendacji

funkcjonalności ipresso

Nowa funkcjonalność iPresso - Ramki rekomendacji, to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych (e-commerce), stron z ofertami produktowymi, serwisów informacyjnych oraz wszystkich innych platform dostarczających usługi, oraz produkty. Dzięki ramkom rekomendacji możesz zaprezentować produkty i usługi prosto z Feeda na swojej stronie www, zarówno użytkownikom rozpoznanym, jak i anonimowym. Wprowadzony kreator ramek umożliwia także łatwe dostosowanie szablonu do swoich potrzeb oraz tworzenie własnych szablonów od zera.

Zobacz, jak działają ramki rekomendacji
oraz jak łatwo je skonfigurować!

OBEJRZYJ EXPLAINER VIDEO

Jakie korzyści daje wykorzystanie
ramek rekomendacji w Twoim biznesie?

1
Zwiększenie konwersji i tym samym sprzedaży, dzięki bardziej dopasowanym i spersonalizowanym ofertom.
2
Możliwość szerokiego zaprezentowania swojej oferty na swojej stronie www jako jej element i w pop-upach.
3
Real Time Marketing (RTM), czyli trafienie do odbiorcy z dopasowanym komunikatem w najlepszym momencie.
4
Możliwość reagowania w czasie rzeczywistym na aktywności klientów i wdrożenie cross i up-sellingu.
5
Odzyskiwanie utraconych klientów dzięki możliwości prowadzenia kampanii typu win-back.
6
Rozszerzanie Customer Journey o edukację klienta (np. zamieszczenie artykułów na temat produktu w jego karcie na sklepie).

Pełna integracja danych i ich automatyzacja

iPresso jako platforma CDP (Customer Data Platform) gromadzi informacje o Twoich klientach w postaci atrybutów oraz aktywności, które możesz wykorzystać w wielokanałowej, zautomatyzowanej komunikacji marketingowej (email, SMS, web push, mobile push, a także komunikaty on-site). Dzięki temu trafisz do swoich odbiorców z adekwatnym komunikatem w odpowiednim czasie… i w pełni automatycznie :)

Edytowalne szablony i możliwość tworzenia własnych szablonów od zera

Właśnie takie możliwości daje nasz prosty oraz intuicyjny kreator ramek. Możesz wykorzystać gotowe zestawy, które od razu dostosujesz pod swoje preferencje. Następnie możesz je zapisać jako szablony i wielokrotnie z nich korzytsać w przyszłości. Co więcej, kreator ramek stworzyliśmy z dbałością o to, by dobrze się prezentowały oraz nie wymagały zaangażowana zespołu IT, aby pokazać ja na Twojej stronie WWW.

Feed Manager + Ramki rekomendacji = nieskończone możliwości!

Ramki rekomendacji to tak naprawdę kropka nad i, która znakomicie uzupełnia naszą autorską funkcjonalność, jaką jest Feed Manager. Teraz jeszcze lepiej wykorzystasz potencjał feedów, które użyjesz już nie tylko w kreacjach mailowych, SMS-ach, web push’ach, ale teraz także jako element strony WWW oraz pop-upy. Dzięki ramkom zyskujesz szeroki kontekst zaprezentowania Twoich produktów oraz usług.

Raporty

Wszystko gotowe? Teraz trzeba zmierzyć wyniki przeprowadzonych kampanii. Dane do raportów generujemy na bazie aktywności kontaktów, które weszły w interakcję z daną ramką. Dzięki temu wiemy, komu dana ramka się wyświetliła oraz ile wystąpiło kliknięć. Teraz przejdźmy do przykładowych ramek!

Przykłady wykorzystania ramek rekomendacji

Zobacz na poniższych przykładach jak prezentują się ramki rekomendacji
iPresso Marketing Automation i sprawdź jak wiele możliwości Ci dają!

Ramka rekomendacji dla e-commerce: sklep internetowy z meblami

Prezentuj nie tylko produkty, ale również usługi lub treści

Zaprezentuj swój zespół

Wypróbuj iPresso już teraz!

przekonaj się, dlaczego warto zaufać magii automatyzacji

iPresso BASIC

dla firm i projektów z bazami
kontaktów do 50 tys.
załóż konto trial

iPresso ENTERPRISE

zaawansowane możliwości
i indywidualne wsparcie
umów demo
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się