iPresso Satellite

funkcjonalności ipresso

Innowacja w Marketing Automation wprowadzona przez iPresso®. Pozwala wyzwolić automatycznie zaawansowane, spersonalizowane scenariusze w wyniku zmian w otoczeniu np. parametrów pogodowych.

Pierwszy Marketing Automation, który reaguje na warunki zewnętrzne

Pierwszy Marketing Automation, który reaguje na warunki zewnętrzne. Prawdziwy Real Time Marketing, który reaguje nie tylko na zachowania klientów i ich deklarowane potrzeby w danej chwili, ale bierze pod uwagę kontekst - warunki otoczenia. iPresso automatycznie obserwuje wskazane parametry, by na ich podstawie uruchomić spersonalizowaną komunikację, przetworzenie informacji lub scenariusz obsługi klienta.

Reagowanie na warunki pogodowe

To tylko przykład. Pokazuje on możliwości iPresso Satellite. Nie trzeba już samodzielnie szybko reagować na zmianę pogody i w pośpiechu ustawić kampanię. iPresso będzie przygotowane na każdą sytuację. Będzie uruchamiać inny scenariusz do odpowiednich segmentów gdy pada deszcz, inny gdy jest upał, a jeszcze inny gdy będzie mróz i sypał śnieg.

Wypróbuj iPresso już teraz!

wybierz opcję na swoje potrzeby

iPresso BASIC

  • 30-dniowy trial za 0zł
  • Bez zobowiązań
  • Działasz, jak chcesz
Rozpocznij trial

iPresso ENTERPRISE

Rozwiązania dopasowane do branży. Zbuduj unikalną przewagę z technologią i wsparciem rozumiejącym specyfikę Twojej firmy.

Umów demo