Marketing Automation Media & Entertainment

Specjalna wersja iPresso dla branży media and entertainment. Wyposażona nie tylko w dopasowaną technologię ale również z branżowym wsparciem.

Automatyzacja i personalizacja komunikacji z odbiorcami treści

iPresso M&E to jedyna na rynku tak zintegrowana platforma Marketing Automation, która wspiera komunikację dla kanałów dystrybucji VOD, telewizji satelitarnej, treści SmartTV, www i mobile.

Kto używa iPresso?

Rozwiązanie dla platform OTT, VOD, nadawców TV, portali informacyjnych, operatorów komunikacyjnych, ekosystemów gier i rozrywki.

Zintegrowane rozwiązanie, które tworzy wartość

iPresso M&E wyróżnia pełna integrowalność m.in. z:

platformami OTT, VOD
aplikacjami mobilnymi
odtwarzaczami stream
meta danymi
feed'ami treści i produktów
systemami rozliczeniowymi
systemami CRM

Customer Journey

Zintegrowana baza danych z szerokimi możliwościami pracy na segmentach wraz z pojedynczym widokiem 360 każdego użytkownika w bazie.

Dobrze zorganizowana baza, budowana non-stop, aktualizowana w czasie rzeczywistym to kopalnia wiedzy i insightów dla marketerów. Umożliwia poznanie konsumentów treści - ich zachowań i faktycznych potrzeb. To wiedza, stanowiąca przewagę rynkową i punkt wyjścia do kolejnych, coraz efektywniejszych działań komunikacyjnych.

Co ważne, iPresso M&E umożliwia pracę na personach i segmentach, budowaniu ścieżek klientów i zarządzanie cyklem ich życia, częstotliwością komunikacji oraz zarządzanie bazami wielu segmentów produktowych w jednym miejscu.

Stwórz usługę bardziej osobistą

Komunikacja to nieodzowna część produktu i usług branży mediowej. Dzięki iPresso najwięksi operatorzy i nadawcy tworzą relacje ze swoimi użytkownikami na innym poziomie personalizacji tworząc dodatkową, unikalną wartość dla swoich odbiorców.

...zachowując prywatność i bezpieczeństwo

Graj fair. Bezpieczeństwo danych i dbałość o zasady prywatności wymagają najwyższej klasy rozwiązań - takie jest iPresso M&E. 

Przetestuj iPresso Studio
URS ISO 9001IAB PolskaURS ISO 27001iPresso GDPR Ready

Koordynacja pracy zespołów i partnerów

Zintegruj proces przygotowywania kampanii

iPresso dostosowuje uprawnienia i funkcje do sposobu pracy zespołów marketingu - to narzędzie ich codziennej pracy. Dlatego można nadawać dostępy nie tylko do poszczególnych funkcjonalności np. ze względu na rolę w firmie, ale rownież ze względu na grupę docelową komunikacji.

To pozwala również na angażowanie do iPresso partnerów zewnętrznych, którzy opracowują projekty oraz schematy kampanii bezpośrednio w systemie.

Bądź gotów na zmiany i nowości

Nowe kanały komunikacji, narzędzia, preferencje użytkowników i odbiorców treści, nowe formaty. Gotowość do ciągłej adaptacji to DNA iPresso M&E i źródło przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

Buduj lojalność

W iPresso masz do dyspozycji zestaw narzędzi dla działań cross-sell, up-sell, powtarzalności zakupów, powrotów, edukacji klientów z kategorii produktowej.

eCouponing

Narzędzia do tworzenia promocji z wykorzystaniem kuponów (drukowanych, cyfrowych)

Zobacz więcej

Programy punktowe

Tworzenie wielu działających jednocześnie (np. dla różnych marek i produktów) programów monetyzacyjnych.

Zobacz więcej

Lead nurturing

Edukacja klienta w ramach świata marki i kategorii produktu pozwalająca na zwiększenie jego gotowości do zakupu.

Zobacz więcej

Dowiedz się więcej

Umów się na prezentację i sprawdź, co zyskasz!
Napisz do nas

W sprawie oferty, pytań, integracji, zagadnień technicznych.

Wypełnij formularz
Brief

Przygotujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Określ swoje potrzeby
Spotkanie video

Zorganizujemy webinar, na którym wspólnie omówimy nurtujące Cię zagadnienia.

Umów się
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Wykorzystywane są one między innymi do lepszego spersonalizowania reklam pod Twoje indywidualne preferencje. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się