Marketing Automation Media & Entertainment

Specjalna wersja iPresso dla branży media and entertainment. Wyposażona nie tylko w dopasowaną technologię ale również z branżowym wsparciem.

Automatyzacja i personalizacja komunikacji z odbiorcami treści

iPresso M&E to jedyna na rynku tak zintegrowana platforma Marketing Automation, która wspiera komunikację dla kanałów dystrybucji VOD, telewizji satelitarnej, treści SmartTV, www i mobile.

Kto używa iPresso?

Rozwiązanie dla platform OTT, VOD, nadawców TV, portali informacyjnych, operatorów komunikacyjnych, ekosystemów gier i rozrywki.

Zintegrowane rozwiązanie, które tworzy wartość

iPresso M&E wyróżnia pełna integrowalność m.in. z:

platformami OTT, VOD
aplikacjami mobilnymi
odtwarzaczami stream
meta danymi
feed'ami treści i produktów
systemami rozliczeniowymi
systemami CRM

Customer Journey

Zintegrowana baza danych z szerokimi możliwościami pracy na segmentach wraz z pojedynczym widokiem 360 każdego użytkownika w bazie.

Dobrze zorganizowana baza, budowana non-stop, aktualizowana w czasie rzeczywistym to kopalnia wiedzy i insightów dla marketerów. Umożliwia poznanie konsumentów treści - ich zachowań i faktycznych potrzeb. To wiedza, stanowiąca przewagę rynkową i punkt wyjścia do kolejnych, coraz efektywniejszych działań komunikacyjnych.

Co ważne, iPresso M&E umożliwia pracę na personach i segmentach, budowaniu ścieżek klientów i zarządzanie cyklem ich życia, częstotliwością komunikacji oraz zarządzanie bazami wielu segmentów produktowych w jednym miejscu.

Stwórz usługę bardziej osobistą

Komunikacja to nieodzowna część produktu i usług branży mediowej. Dzięki iPresso najwięksi operatorzy i nadawcy tworzą relacje ze swoimi użytkownikami na innym poziomie personalizacji tworząc dodatkową, unikalną wartość dla swoich odbiorców.

...zachowując prywatność i bezpieczeństwo

Graj fair. Bezpieczeństwo danych i dbałość o zasady prywatności wymagają najwyższej klasy rozwiązań - takie jest iPresso M&E. 

Przetestuj iPresso Studio
URS ISO 9001IAB PolskaURS ISO 27001iPresso GDPR Ready

Koordynacja pracy zespołów i partnerów

Zintegruj proces przygotowywania kampanii

iPresso dostosowuje uprawnienia i funkcje do sposobu pracy zespołów marketingu - to narzędzie ich codziennej pracy. Dlatego można nadawać dostępy nie tylko do poszczególnych funkcjonalności np. ze względu na rolę w firmie, ale rownież ze względu na grupę docelową komunikacji.

To pozwala również na angażowanie do iPresso partnerów zewnętrznych, którzy opracowują projekty oraz schematy kampanii bezpośrednio w systemie.

Bądź gotów na zmiany i nowości

Nowe kanały komunikacji, narzędzia, preferencje użytkowników i odbiorców treści, nowe formaty. Gotowość do ciągłej adaptacji to DNA iPresso M&E i źródło przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

Buduj lojalność

W iPresso masz do dyspozycji zestaw narzędzi dla działań cross-sell, up-sell, powtarzalności zakupów, powrotów, edukacji klientów z kategorii produktowej.

eCouponing

Narzędzia do tworzenia promocji z wykorzystaniem kuponów (drukowanych, cyfrowych)

Zobacz więcej

Programy punktowe

Tworzenie wielu działających jednocześnie (np. dla różnych marek i produktów) programów monetyzacyjnych.

Zobacz więcej

Lead nurturing

Edukacja klienta w ramach świata marki i kategorii produktu pozwalająca na zwiększenie jego gotowości do zakupu.

Zobacz więcej

Dowiedz się więcej

Umów się na prezentację i sprawdź, co zyskasz!
Napisz do nas

Napisz do nas o problemach, które chcesz rozwiązać lub pomysłach do realizacji, a my odpiszemy najszybciej jak to możliwe z informacją jak iPresso może pomóc

Wypełnij formularz
Brief

Określ dokładnie czego potrzebujesz, a nasi specjaliści skontaktują się z Tobą z gotowymi propozycjami i rozwiązaniami. Oszczędzisz czas i szybko przejdziesz do działania

Określ swoje potrzeby
Spotkanie video

Jeśli wolisz rozmawiać w cztery oczy to nie stanowi to problemu. Umówimy spotkanie on-line w dogodnym dla Ciebie terminie z naszym konsultantem, który odpowie na wszystkie pytania.

Umów się
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej polityce prywatności.
Zgadzam się