UX & Frontend Development

Angular Developer

Poszukujemy do współpracy programistów otwartych na nowe wyzwania. Szukamy ludzi z pasją, chętnych do tworzenia oraz udoskonalania naszego autorskiego produktu, dla których poznawanie nowych rozwiązań i technologii jest inspiracją do własnego rozwoju.

Poziom: Mid / Regular

Mid / Regular
Hybrydowo

Wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia komercyjnego z wykorzystaniem Angular
  • Bardzo dobra znajomość Angular, Typescript, RxJS
  • Dobra znajomości języka angielskiego
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Chęć rozwoju i nastawienie na wysoką jakość pracy i terminowość
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowania w wykonywane projekty

Obowiązki

  • Tworzenie kompleksowych modułów w frontendzie aplikacji
  • Aktywny udział w pracach projektowych od pomysłu po rozwiązanie
  • Udział w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Tworzenie rozwiązań we współpracy z UI Designerem, zespołem backendowym oraz QA

Oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość
  • Pracę nad produktem w innowacyjnej firmie technologii marketingowych
  • Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki na całym świecie
  • Przyjazną atmosferę
  • Płaską strukturę zarządzania
  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie [B2B/ umowę o pracę/ zlecenie]
  • Udział w szkoleniach, konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Kafeterię benefitów [kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną]
  • Dobrą kawę, herbatę, inne napoje i przekąski

Narzędzia - wymagana znajomość

  • Stack: NX + Angular + Angular Material w najnowszych wersjach
  • IDE: WebStorm
  • OS: MacOS

My

Będziemy dzielić się z Tobą wiedzą, doświadczeniami oraz dobrymi praktykami. Wspierać w rozwoju, słuchać i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom. Dostaniesz narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Coś poszło nie tak.
Spróbuj ponownie wypełnić formularz.

Chcesz aplikować?
Masz pytania?

Prześlij zgłoszenie z CV lub zapytanie bezpośrednio na adres job@ipresso.com

Napisz na job@ipresso.com

Poznajmy się! Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i umówić się z Tobą na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

KAROLINA SYPUŁA, CHIEF OPERATING OFFICER
Zgadzam się