BIZDEV

Junior New Sales Manager

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki, od ponad 12 lat rozwijająca swoje oprogramowanie do automatyzacji marketingu.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań?
Podbijaj świat razem z nami!

Junior
Hybrydowo

Wymagania

  • chęci do nauki (nie stoisz w miejscu z wiedzą, umiejętnościami),
  • systematyczność i samodzielna organizacja czasu,
  • komunikatywność, docenianie wagi pozytywnych relacji,
  • gotowość do złapania za telefon i zadzwonienia do obcej osoby (spokojnie, to nie jest call center),
  • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość Google Workspace (Gmail, Dokumenty, Arkusze).

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie klientów B2B,
  • pomoc w rozwoju kanału sprzedaży bezpośredniej,
  • prowadzenie prezentacji produktowych dla klientów,
  • wsparcie sprzedażowe naszych partnerów zewnętrznych,
  • koordynacja leadów dostarczonych przez partnerów zewnętrznych i marketing,
  • przygotowywanie umów i warunków współpracy z klientami.

Oferujemy

  • dowolna forma współpracy (Umowa zlecenie, Umowa o pracę, B2B),
  • samodzielność i wpływ na organizację pracy,
  • praca hybrydowa (2-3 dni w tygodniu w biurze w Katowicach),
  • wprowadzenie w sposoby pozyskiwania klientów i procesy sprzedażowe,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • kafeteria benefitów: Multisport, ubezpiecznie, prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym),
  • telefon, laptop,
  • pozytywni ludzie dookoła Ciebie.

Narzędzia - wymagana znajomość

  • Google WorkSpace: Gmail, Dokumenty, Arkusze.

My

Będziemy dzielić się z Tobą wiedzą, doświadczeniami oraz dobrymi praktykami. Wspierać w rozwoju, słuchać i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom. Dostaniesz narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Chcesz aplikować?
Masz pytania?

Skorzystaj z powyższego formularza lub prześlij zgłoszenie z CV bezpośrednio na adres job@ipresso.com

Napisz na job@ipresso.com

Poznajmy się! Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i umówić się z Tobą na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

KAROLINA SYPUŁA, CHIEF OPERATING OFFICER