Czy nasz nowy

Junior Customer Success Specialist

to Ty?

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań?
Podbijaj świat razem z nami!

Dołącz do zespołu iPresso obsługującego użytkowników systemu. Poznaj narzędzie pracy marketerów i pomagaj im w realizacji zadań. Bądź wsparciem dla swojego zespołu oraz największych marek. Spraw, by Twoja praca miała znaczenie, a Twój rozwój był motorem do dalszego działania!

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań? Podbijaj świat razem z nami!

Katowice

Wymagania

  • Chęć poznawania nowych ludzi
  • Predyspozycje do pracy z ludźmi i w zespole
  • Podstawowa znajomość marketingu internetowego
  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami webowymi
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Chęć rozwoju i nastawienie na skuteczność
  • Znajomość języka angielskiego

Obowiązki

  • Wsłuchiwanie się w potrzeby klientów, użytkowników
  • Proaktywne poszukiwanie rozwiązań dla potrzeb użytkowników
  • Odpowiadanie na pytania użytkowników przez narzędzie do service desk
  • Ciągłe uczenie się nowych rozwiązań
  • Redagowanie tekstów pomocy i tutoriali wspierających użytkowników
  • Wprowadzanie nowych użytkowników do systemu i zaznajamianie z możliwościami
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z użytkownikami
  • Bardzo dobre posługiwanie się iPresso (przeszkolimy)
  • Aktywna współpraca z programistami i Account Managerami

Narzędzia - wymagana znajomość

  • Microsoft Office (Excel, Word)
  • Gsuite (Gmail, Arkusze, Dokumenty, Drive)
  • JIRA i JIRA Service Desk - mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość
  • Pracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych
  • Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki
  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych
  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
  • Przyjazną atmosferę o Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Basen i saunę
  • Udział w konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy

Ucz się od liderów i pracuj z profesjonalistami!

My

Będziemy starać się dać z siebie wiedzę, dzielić doświadczeniami, budować Twoją profesjonalną pozycję, słuchać i rozmawiać.
Wyposażymy w narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę (ubezpieczenie medyczne, dodatek urlopowy).

Jak aplikować?

CV prosimy kierować na adres: job@ipresso.com