Customer Success

Junior Customer Success Specialist

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Zależy Ci na pracy, która da Ci poczucie satysfakcji? Jesteś dobrze zorganizowany/a i umiesz ustalać priorytety? Jeśli tak, zapraszamy Cię do aplikowania.

Dołącz do zespołu iPresso obsługującego użytkowników systemu. Poznaj narzędzie pracy marketerów i pomagaj im w realizacji zadań. Bądź wsparciem dla swojego zespołu oraz największych marek. Spraw, by Twoja praca miała znaczenie, a Twój rozwój był motorem do dalszego działania!

Junior
Hybrydowo

Wymagania

  • Szybkie przyswajanie wiedzy, dostosowanie się do zmian i gotowość do intensywnej nauki
  • Nastawienie na działanie i rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność skutecznej komunikacji
  • Predyspozycje do pracy z ludźmi i w zespole
  • Podstawowa znajomość marketingu internetowego
  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami webowymi
  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki

  • Bieżące wsparcie klientów w użytkowaniu systemu iPresso [kontakt mailowy, telefoniczny, za pośrednictwem JIRA]
  • Prowadzenie onboardingów oraz szkoleń dla klientów i pracowników
  • Redagowanie tekstów pomocy i tutoriali wspierających użytkowników
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z użytkownikami systemu iPresso
  • Codzienna współpraca z Account Managerami oraz zespołem IT

Oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość
  • Pracę z największymi markami z różnych branż
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy i doświadczenia z branży MarTech
  • Szkolenia w zakresie obsługi systemu iPresso
  • Umowę o pracę [inne formy zatrudnienia do uzgodnienia]
  • Kafeterię benefitów [ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę Multisport]
  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Niezbędne narzędzia pracy [w tym laptop, smartfon]

Ucz się od liderów i pracuj z profesjonalistami!

Narzędzia - wymagana znajomość

  • Microsoft Office (Excel, Word)
  • Gsuite (Gmail, Arkusze, Dokumenty, Drive)
  • JIRA i JIRA Service Desk - mile widziane
  • Znajomość narzędzi technologii marketingowych [np. Google Analitycs, Marketing Automation] - mile widziane

My

Będziemy dzielić się z Tobą wiedzą, doświadczeniami oraz dobrymi praktykami. Wspierać w rozwoju, słuchać i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom. Dostaniesz narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Coś poszło nie tak.
Spróbuj ponownie wypełnić formularz.

Chcesz aplikować?
Masz pytania?

Prześlij zgłoszenie z CV lub zapytanie bezpośrednio na adres job@ipresso.com

Napisz na job@ipresso.com

Poznajmy się! Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i umówić się z Tobą na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

KAROLINA SYPUŁA, CHIEF OPERATING OFFICER