UX & Frontend Development

Junior Frontend Developer (Angular)

iPresso to platforma Marketing Automation najnowszej generacji. Doceniana na świecie, wybierana przez największe marki i szybko pozyskuje nowe, więcej informacji tutaj.

Lubisz uczyć się nowych rzeczy, masz pomysły i nie boisz się wyzwań?
Podbijaj świat razem z nami!

ROZWIJAMY ZESPÓŁ FRONTEND. Zrób to z nami!

Szukamy osoby z potencjałem, kogoś kto profesjonalnie podchodzi do rozwoju swoich umiejętności w obszarze Front-end development, ale jest jeszcze na początku drogi.

Junior
Hybrydowo

Wymagania

  • Doświadczenie, które pozwoliło Tobie zbudować  portfolio wykonanych projektów z wykorzystaniem JS, technologii frontend i frameworków.
  • Praktyczna znajomość technologii budowy stron (HTML, (S)CSS).
  • Praktyczna znajomość JavaScritpt, (TypeScript mile widziene)
  • Podstawowa znajomość pracy na frameworkach np. Angular.
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Kreatywności, inicjatywy i zaangażowania w wykonywane projekty

Obowiązki

  • Tworzenie nowych modułów frontend samodzielnie i w zespole
  • Wspieranie zespołu w tworzeniu komponentów i elementów frontend’owych systemu i aplikacji
  • Wstępne testowanie swoich rozwiązań i wpieranie członków zespołu
  • Prezentowanie swojej pracy oraz jej dokumentowanie dla zespołu
  • Aktualizacja modułów do standardów
  • Współpraca z zespołami backend, QA oraz UI Designerem
  • Intentsywna nauka pod okiem doświadczonych kolegów - realizacja planu rozwoju, który uczyni Cię lepszym programistą

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie technologii marketingowych,
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę z największymi markami
  • Udział w tworzeniu nowych rozwiązań produktowych
  • Kafeterię benefitów (ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, kartę multisport)
  • Udział w szkoleniach, konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Narzędzia - wymagana znajomość

Mile widziane, ułatwi Tobie start:

  • Chrome DevTools
  • IDE (np. Webstorm, Atom)
  • posługiwanie się konsolą (CLI)
  • Git

My

Będziemy dzielić się z Tobą wiedzą, doświadczeniami oraz dobrymi praktykami. Wspierać w rozwoju, słuchać i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom. Dostaniesz narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Coś poszło nie tak.
Spróbuj ponownie wypełnić formularz.

Chcesz aplikować?
Masz pytania?

Prześlij zgłoszenie z CV lub zapytanie bezpośrednio na adres job@ipresso.com

Napisz na job@ipresso.com

Poznajmy się! Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i umówić się z Tobą na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

KAROLINA SYPUŁA, CHIEF OPERATING OFFICER