QA

Software tester

To stanowisko może być Twoje, jeśli umiesz tworzyć scenariusze testowe i masz doświadczenie w budowaniu testów automatycznych.

Mid / Regular
Hybrydowo

Wymagania

  • Znajomość frameworka Cypress
  • Podstawowa znajomość języka TypeScript/JavaScript
  • Znajomość Postmana na poziomie minimum dobrym
  • Praktyczna znajomość systemu Linux
  • Znajomość narzędzia CI (np. Jenkins)
  • Praktyczna znajomość technik testowania systemów i aplikacji potwierdzona min. rocznym doświadczeniem
  • Podstawowa znajomość baz danych
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych
  • Znajomość procesu powstawania oprogramowania
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Chęć rozwoju i nastawienie na jakość

Obowiązki

  • Tworzenie i realizacja scenariuszy testowych dla modułów aplikacji
  • Rozwój i utrzymywanie testów automatycznych API oraz GUI
  • Testy integracji systemów
  • Testy manualne
  • Raportowanie błędów
  • Współpraca z testerami, programistami, administratorami, zespołem UX
  • Dokumentowanie testów i udział w tworzeniu dokumentacji projektowej
  • Analizowanie przypadków użycia systemu pod kątem poprawności działania

Oferujemy

  • Pracę w zespole, gdzie liczy się zaufanie, myślenie, pomysłowość
  • Pracę nad produktem w innowacyjnej firmie technologii marketingowych
  • Pracę nad technologią wykorzystywaną przez największe marki na całym świecie
  • Dużą samodzielność i wpływ na organizację pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Płaską strukturę zarządzania
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie, umowę o pracę/zlecenie/B2B
  • Kafeterię benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport)
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dobrą kawę, herbatę, inne napoje i przekąski

Narzędzia - wymagana znajomość

  • Framework Cypress
  • Postman - poziom min. dobry
  • Linux - praktyczna znajomość
  • CI - np. Jenkins
  • Język TypeScript/JavaScript - podstawowa znajomość

My

Będziemy dzielić się z Tobą wiedzą, doświadczeniami oraz dobrymi praktykami. Wspierać w rozwoju, słuchać i wspólnie stawiać czoła wyzwaniom. Dostaniesz narzędzia pracy oraz wsparcie dające spokojną głowę.

Dziękujemy za wypełnienie formularza.
Wkrótce się z Tobą skontaktujemy!
Coś poszło nie tak.
Spróbuj ponownie wypełnić formularz.

Chcesz aplikować?
Masz pytania?

Prześlij zgłoszenie z CV lub zapytanie bezpośrednio na adres job@ipresso.com

Napisz na job@ipresso.com

Poznajmy się! Napisz do nas, a my postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i umówić się z Tobą na rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu.

KAROLINA SYPUŁA, CHIEF OPERATING OFFICER